http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
دوره های آموزشی سبک زندگی قرآنی در مناطق آسیب پذیر زنجان اجرا می‌شود
تاریخ : 97/3/10
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی برای مناطق آسیب پذیر اجرا می‌شود. وی به اجرای مسابقه در محضر رمضان در هفت نقطه از ظهر زنجان اشاره کرد و گفت: ویژه برنامه های احکام و آداب کسب و کار هم در این مناطق به اجرا درمی آید. به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بحث آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است و این سازمان خود را مکلف می داند در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با شناسایی این مناطق و ارائه برنامه های محتوایی اقدام کند. حجت‌الاسلام صفی یاری به اجرای ویژه برنامه کودکان و نوجوانان با اعزام مبلغ و مبلغات در این مناطق اشاره کرد و گفت: دوره های آموزشی سبک زندگی قرآنی و اسلامی در این مناطق دنبال می‌شود. این مقام مسوول ادامه داد: این ویژه برنامه های در مناطق اسلام‌آباد، بیسیم، نجف‌آباد، گولجیک آباد، کوی شهدا، سایان، خان‌دره که مجری طرح آسیب‌های اجتماعی هستند، اجرایی می‌شود. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: تقویت احترام به قانون، خودباوری روحیه دین‌داری، موضوعات فرهنگی و معنوی، اعتیاد، فساد اخلاقی، فروپاشی خانواده، خشونت و قانو‌‎ن‌گریزی در طرح آسیب های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7370
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است