http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
دشمن زخم خورده از حماسه ۹دی برای چهل سالگی انقلاب برنامه دارد
تاریخ : 97/10/10
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری با حضور در همایش ویژه ۹ دی در شهرستان ماهنشان با بیان این مطلب گفت: در تشریح زوایای مختلف حماسه بزرگ ۹ دی نمی‌توان چشم بر علل و عوامل فتنه ۸۸ بست. موضوعی که برخی همچنان بعد از گذشت ۹ سال، حماسه ۹ دی را بدون پرداختن به فتنه ۸۸ بیان می‌کنند. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: حماسه ۹ دی روز وحدت امت اسلامی با ولایت فقیه، آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا و روز برائت از منافقین، فتنه گران، دشمنان داخلی و خارجی و سران فتنه است. وی با بیان اینکه مردم همواره به دامن ولایت فقیه چنگ زده و خواهند زد عنوان کرد: نباید اجازه داد تا عده‌ای سود جو با استفاده از کلید واژه وحدت؛ پرده‌ای زخیم بر روی تمام گناهان و خباثت‌های نابخشودنی سران فتنه بکشند. حجت‌الاسلام صفی یاری با اشاره ضرورت عبرت آموزی از فتنه ۸۸ افزود: اینکه تصور کنیم فتنه ۸۸ با حماسه ۹ دی به پایان رسید و دیگر ملت ایران فتنه ای را تجربه نخواهند کرد خیالی خام است. باید عبرت گرفت و خود را برای فتنه های بزرگتر آماده کرد چراکه دشمن زخم خورده و خشمگین از انقلاب است. بنابراین هیچگاه آرام نخواهد نشست و برای چهل سالگی انقلاب برنامه دارد. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جشن چهل ساله انقلاب اسلامی را مدیون حماسه ۹ دی هستیم. بنا به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی فتنه ۸۸ نوعی بیماری بود که تنها با حضور مردم درمان شد. مردم به صحنه آمدند و انقلاب اسلامی را برای سال های سال از شر آشوبگر ان ایمن کردند. وی فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی را تقابل دو دیدگاه دانست و افزود: حماسه ۹ دی پیروزی اسلام ناب محمدی بر اسلام آمریکایی، تفکر حسینی بر تفکر یزیدی و انقلاب اسلامی بر انقلاب آمریکایی بود. حجت‌الاسلام صفی یاری برخورد نظام با سران فته را بر پایه قانون توام با رافت دانست و عنوان کرد: سران فتنه بیش از ۲۲ گناه نابخشودنی مرتکب شدند که هر یک ضربه های سنگینی را بر نظام وارد کرد. بزرگترین آن سلب شیرینی حضور حداکثری ملت ایران در پای صندوق های رای بود. کشور در حالی که میتوانست به میمنت حضور پرشور مردم پای صندوق های رای به دنیا فخر فروشی کند درگیر آشوبی شد که از بیخ پوچ و بی فایده بود. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در پایان گفت: فتنه ۸۸ سناریوی از پیش طراحی شده دشمن با اجرای دلدادگان داخلی بود و حماسه ۹ دی نشات گرفته از بصیرت و آگاهی مردمی بود که پا جای پای ولی خود میگذاشتند و چشم از او برنمیداشتند. سرانجام کار آن شد که باید میشد. دشمن در حماسه ۹ دی از دست درازی خود به مقدسان و آرمان های انقلاب اسلامی سخت پشیمان شد.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7354
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است