http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
هدف انقلاب اسلامی حاکمیت قرآن در جامعه بود
تاریخ : 97/12/1
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری شامگاه شنبه در همایش طلیعه نور، فضای امروز جامعه را بسیار مهم و حساس اعلام کرد و گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن نگاه خاصی به این انقلاب و نظام دارد. وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی به یک آوردگاه تبدیل‌شده است، اظهار کرد: دشمن با همه توان و ظرفیت وارد عرصه شده و این برای ما تازگی ندارد چرا که توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن ۴۰ سال است که بر این انقلاب و نظام بوده و مردم انقلابی همیشه ایستادگی کردند و تمام فتنه‌های دشمن خنثی شده است. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه دشمن هیچگاه در دشمنی خود کوتاهی نخواهد کرد، گفت: باید جامعه قرآنی مسلح به سلاح قرآن باشند. وی با بیان اینکه رژیم پهلوی هم قرآن سازی می کرد و هم قرآن سوزی، گفت: هر کجا منافع مطرح بود قرآن سازی می کرد و اگر منافعش نبود مسجد کرمان را با تمام قرآن‌ها به آتش می کشید. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که کتاب قانون اساسی آن متن قرآن است و مقام معظم رهبری مفسر قرآن و حافظ قرآن است. صفی یاری با اشاره به اینکه هزاران جوان جان خود را برای امنیت و اقتدار این کشور از دست دادند، گفت: ما وام‌دار شهیدان هستیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هدف از انقلاب اسلامی ایران حاکمیت قرآن در جامعه بود و در حال حاضر همین راهبرد توسط مقام معظم رهبری دنبال شده و حاکمیت موضوعات قرآنی را در کشور می بینیم. صفی یاری با بیان اینکه همه افراد در جامعه اسلامی باید به احیای احکام قرآن اهتمام جدی داشته باشند، گفت: باید از زوایای مختلف، بعد قرآنی شخصیت امام خمینی (ره)بررسی و در جامعه بیان و تبیین شود.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7344
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است