http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
اطلاعات ۵۰۰ مداح زنجانی در سامانه طوبی ثبت شده است
تاریخ : 95/12/1
حجت الاسلام فیروز علی خسروی به سامانه طوبی اشاره کرد و افزود: سطح بندی سامانه طوبی از ابتدای سالجاری شروع شده و افرادی که در سامانه طوبی مدارج و اطلاعات خود را ثبت کرده اند درجه بندی و سطح بندی خواهند شد. وی اظهار کرد: فاز دوم سامانه طوبی در حد تکمیل است و در این فاز اطلاعات مادحین و شعرای آئینی در این سامانه ثبت شده که در حال حاضر در مرحله صدور کارت می باشند. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با بیان اینکه روند ثبت نام ثبت نام مادحین و شعرای آئینی شهرستان زنجان در سامانه طوبی خوب بوده است، گفت: در فاز دوم اطلاعات ۵۰۰ مداح و شعرای آئینی در سامانه طوبی ثبت شده است. خسروی تاکید کرد: سطح بندی در سامانه طوبی شامل ستایشگر، پیر غلام و مداح است و تحت عناوین سطح بندی می شوند و براساس مدارج ومیزان تحصیلات مداحان در یکی از این شاخصه ها رتبه بندی می شوند. وی با اشاره به اینکه در بحث ساماندهی مداحان ۵۰۸ پرونده در سطح شهرستان زنجان تشکیل شده است، گفت: فاز دوم شامل ثبت نام مداحان بوده و استقبال مداحان برای ثبت نام در سامانه طوبی بسیار عالی بوده و ۵۰۰ مداح ثبت نام کرده اند و با اجرای این طرح پایگاه اطلاعاتی تشکل های مذهبی قابل‌دسترسی خواهد بود. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان به مزایای اجرای طرح طوبی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح گام مهمی در ساماندهی هیئت‌های مذهبی است و بانک اطلاعاتی هیئت‌ها در دسترس خواهد بود و فعالیت ها هم منسجم می شود و در تدوین و برنامه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی در اختیار مسئولان قرار گرفته و همچنین با اجرای این طرح فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی هم در استان و شهرستان زنجان تسریع می شود و کیفیت فعالیت ها تقویت می شود. خسروی گفت: برای اینکه مساجد و هیئت ها قرآن محور و آموزش محور و برنامه محور باشند طرح سامانه طوبی در سطح کشور و استان زنجان اجرا می شود.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7313
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است