http:// www.Tebyan-Zn.ir ورود به سیستم تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
قال رسول الله (ص) :
من قتل دون دینه فهو شهید

هر کس برای دین خویش کشته شود , شهید است
 
دین و زندگی > صفحه اصلی
   بی شک همگان به این اندیشه ایمان داریم که هدف از دین عدایت انسان به سعادت پایدار اخروی است. افزون بر آن زندگی اجتماعی انسان بدون دین شاید ممکن باشد لیکن زندگی مدنی او به حتم مرهون تعالیم دینی  استو نقش آن در شکوفایی تمدن های بشری انکار ناپذیر می باشد. زندگی در معنای واقعی محتاج گسترش اخلاق , علم , معنویت است .
با توجه به آنچه گذشت ,در این بخش از وب سایت سعی بر آن داریم با ارائه مقالات مربوط به نقش دین در 4 زیر شاخه اصلی زیر به بیان نکته های برتر نقش دین در زندگی نماییم.

زیر مجموعه ها

جوانان
خوشبختانه در دهه‌های اخیر ما شروع به کشف یکدیگر به عنوان افرادی متعهد، به روش‌های خاص خودمان کرده‌ایم تا آنچه در زندگی غایی است را پیدا کرده، پاسخ دهیم و بازگو نماییم
در این بخش مقالات مرتبط به جوانان و آموزه های دینی مرتبط با آنان را مشاهده خواهید نمود.
ورود به بخش جوانان
خانواده
نهاد خانواده، جامعه نسبتاً کوچکی را تشکیل می‌‌دهد که هر یک از اعضای آن به نحوی بر دیگری تأثیر می‌‌گذارد. در چنین تأثیر متقابلی، مجموعه‌ای از اعتقادات،آداب، رسوم و ارزشهای
  اخلاقی، عاطفی و اجتماعی شکل می‌گیرد. در این قسمت مقالاتی را درباره نقش دین و توصیه های آن در حوزه های مختلف زندگی , مشاهده خواهید کرد.
ورود به بخش خانواده
کودکان و نوجوانان
به سبب امور تازه‌ی تربیتی موجود در روش های مدرن، بسیاری از خانواده ها در تربیت کودکان با دشواری روبه‌رو می‌شوند.
هنگامی که طرح‌های بدخواهان اسلام برای تهاجم به خرد و اندیشه‌ی زن و کودک را می‌خوانیم و می‌شنویم، به درک اهمیت آگاهی از مبانی و پایه‌های ثابت در تربیت کودکان، پی می‌بریم. در این قسمت به بیان الگو ها و نکات مرتبط خواهیم پرداخت.
ورود به بخش کودکان
بانوان
در قرآن کریم آیات بسیاری به زن و مقام وی اختصاص دارد .این امر نشان از نقش پررنگ او در عرصه های مختلف زندگی است
زن به عنوان فردی موثر در حوزه های مختلف زندگی و اجتماعی , از ابتدا مورد توجه دین مبین اسلام بوده و صفات برگزیده و الگو های بسیاری از زنان امروزه مورد توجه است. در این بخش مقالات امور بانوان را مشاهده خواهید نمود.
ورود به بحش بانوان
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است